System Karty Stałego Pacjenta

Na terminalu płatniczym lub programowalnym PINPadzie NOVITUS oprócz aplikacji płatniczych mogą również działać aplikacje lojalnościowe. System Karty Stałego Pacjenta (SKSP) to coraz bardziej popularny sposób na pozyskanie i zatrzymanie Pacjentów. Zamiana zebranych punktów na wybraną usługę medyczną lub określony rabat w zaprzyjaźnionej Aptece to korzyści dla Pacjenta, które pozwolą zachęcić go do korzystania z usług właśnie w Państwa Gabinecie.

 

Poniżej przedstawiamy elementy składowe proponowanego przez NOVITUS Systemu KSP

 

Karta Stałego Pacjenta

Kartą stałego pacjenta jest karta magnetyczna, która funkcjonuje jako nośnik numeru, czyli identyfikator pacjenta

 

Naliczanie punktów

Naliczanie punktów umożliwia aplikacja lojalnościowa działająca na terminalu lub PINPadzie Punkty mogą być naliczane ze względu na następujące warunki spełnianie przez Pacjenta tj. za:
 

  • Skorzystanie z usług na określoną kwotę - (progi kwotowe, lub wielokrotność pewnej wartości np. za 1zł =1 pkt.)
  • Skorzystanie z usługi wyjątkowo premiowanej
  • Skorzystanie z usług w określonej porze dnia, tygodnia lub miesiąca
  • Częstotliwość korzystania z usług

 
Udostępnianie danych

Dane na temat transakcji lojalnościowych udostępnianie są w postaci raportów na dedykowanej stronie internetowej zabezpieczonej unikalnym hasłem i identyfikatorem.

 

Dostęp do strony może być wielopoziomowy. Oznacza to, że dana grupa osób odwiedzających stronę ma przydzielony określony zakres danych do wglądu np. pacjent może mieć wgląd do swoich transakcji, lekarz do danych na temat tylko swoich pacjentów.

 

Zamiana parametrów systemu lojalnościowego

Zmianę parametrów lojalnościowych systemu (przelicznik punktów, czas obowiązywania promocji itp.) umożliwi Państwu interfejs internetowy, do którego dostęp zabezpiecza unikatowe hasło i identyfikator. Wprowadzone w systemie nowe parametry lojalnościowe akceptowane są przez aplikacje lojalnościowe zaraz po ich zatwierdzeniu na serwerze.

Mając nadzieje, że oferta w zakresie Systemu KSP zyskała Państwa zainteresowanie prosimy
o kontakt telefoniczny 18/ 444 07 26, 18/ 444 07 56, lub mailowy eft@novitus.pl